02 Nisan 2020 Perşembe
Anasayfa > KÜLTÜR-SANAT > Kişisel Gelişim Uzmanı YILDIZTAŞI "Değerlerimizin farkında olmalıyız"

Kişisel Gelişim Uzmanı YILDIZTAŞI "Değerlerimizin farkında olmalıyız"

10.03.2020 13:53:10 12 14 16 18 yazdır
Kişisel Gelişim Uzmanı Muammer YILDIZTAŞI "Değerlerimizin farkında olmalıyız"
 Kişisel Gelişim Uzmanı YILDIZTAŞI

Türkiye Yazarlar Birliği Erzincan Şubesinin bu haftaki konuğu Gazeteci-Yazar, Kişisel Gelişim Uzmanı Muammer Yıldıztaşı'ydı. 
Diyanet Gençlik Merkezinde yapılan toplantıyı Yazarlar Birliği Şube Başkanı Halil İbrahim Özdemir kısa bir konuşma ile açtı.  
Ardından konuşan  Kişisel Gelişim Uzmanı Gazeteci -Yazar Muammer Yıldıztaşı  "İnsan yaratılmışların en üstünüdür.  Üstün meziyetlere sahip  insanın  kendisine verilmiş olan nimetlerin farkında olması gerekir.  Bir gözünün Dünya'nın bütün nimetlerinden üstün olduğunu kavraması gerekir.   Varlığının farkında olan insanın mutsuz olması mümkün değildir.  Çünkü bir uzvunu korumak için tüm varlığını vermeye  meyilli olan insanın barındırdığı değerler  kainattaki mevcut değerlerin hepsinin önüne geçmektedir. Bu sebeple de  değerlerin kıymetini bilmesi, bundan dolayı mutlu olması gerekir" şeklinde konuştu. 
Muammer Yıldıztaşı konuşması sırasında  insan hayatını etkileyen, başarıyı  çoğaltan davranış biçimlerine de örnekler vererek konuşmasını sürdürdü.
Türkiye Yazarlar Birliği tarafından düzenlenen toplantıya  Erzincan Milletvekilleri  Süleyman Karaman ve Burhan Çakır'ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. 

Erzincan Milletvekili Karaman;
"TÜRKİYE DÜNYANIN İKİNCİ BÜYÜK HAVA GÜCÜ"

Toplantı sonunda kısa bir konuşma Yapan  Erzincan Milletvekili  Süleyman Karaman  son günlerde ülkemizde yaşanan olaylara ve İdlip harekatından bahsetti.  Süleyman Karaman  "İdlip'e düzenlenen harekat  Türkiye'nin huzuruna kastedenlerin  Türkiye'nin karşısında olanların  hezimete uğradığı,  bir harekattır.  Türkiye İdlip'te kapalı bir hava sahasında İHA ve SİHA'larla  çok büyük bir başarıya imza atmış,  Dünya'nın ikinci büyük hava gücü olduğunu  ispat etmiştir" şeklinde konuştu.
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri